Lot n° 45
Estimation :
50 - 100
: 150EUR
Marie-Louise VERWÉE-EICHENBERGER (1906-2010)
Marie-Louise VERWÉE-EICHENBERGER (1906-2010), Dakar, Vue du balcon, 1952, aquarelle signée, 26 x 31 cm.